Tobulų marškinėlių pasirinkimas spausdinimui

Tobulų marškinėlių pasirinkimas spausdinimui

May 3, 2023 0 By admin

 

Kalbant apie individualų marškinėlių spausdinimą, tinkamų marškinėlių pasirinkimas yra esminis žingsnis siekiant užtikrinti sėkmingą rezultatą. Šiame straipsnyje mes siekiame pateikti gaires, kurios padės priimti pagrįstą sprendimą, kai reikia spausdinti marškinius.

Įprastų klaidų išvengimas

Viena dažna klaida – pasirinkti per sunkius marškinius. Pavyzdžiui, jei kuriate marškinius vejos priežiūros įmonei, toks sunkus pasirinkimas kaip Hanes Beefy T 6.1 Oz gali būti netinkamas. Šie marškiniai nepraleidžia oro ir gali būti nepatogūs, ypač karštomis vasaros dienomis. Be to, sunkesni marškiniai paprastai yra brangesni. Nors jie yra tinkami parduoti dėl savo aukštos kokybės išvaizdos, jie gali neatlaikyti daugkartinio plovimo, jei yra skirti dovanoms. Siekiant ilgaamžiškumo, rekomenduojama vengti marškinių, kurių svoris mažesnis nei 4 uncijos.

Apsvarstykite spalvą

Pasirinkta marškinių spalva gali turėti įtakos spausdinimo kainai. Šviesios spalvos, tokios kaip pelenų, balta arba geltona, paprastai neturi įtakos kainai. Tačiau tamsesnės spalvos, tokios kaip juoda, tamsiai arba miško žalia, padidina spausdinimo išlaidas ir paprastai yra brangesnės. Nepaisant papildomų išlaidų, ypač juodi marškiniai yra populiarūs tarp klientų. Verta paminėti, kad spausdinant ant tamsių spalvų marškinėliai su spauda dažnai reikia apatinio kailio, kad per spausdintą rašalą nesimatytų marškinių spalva. Apskaičiuodami spausdinimo išlaidas, nepamirškite atsižvelgti į vienos spalvos kainą ir spausdinimo išlaidas. Kai kurios įmonės gali nereikalauti apatinio sluoksnio, o tai gali sutaupyti pinigų, tačiau paprastai rekomenduojama jį naudoti siekiant geresnių rezultatų.

Apimties nuolaidos

Gauti nuolaidas marškinėliai, palyginti su kitais drabužių gaminiais, gali būti sudėtingiau. Platintojai paprastai taiko minimalius antkainius ant marškinėlių, kartais net 3%. Vadinasi, papildomos nuolaidos marškiniams, kurių kaina jau prieinama, labai paveiktų jų pelną.

Apibendrinant galima pasakyti, kad spausdinimo projektui tinkamus marškinėlius pasirinkti tampa lengviau, kai žinai, į ką atsižvelgti. Venkite marškinių, kurie yra per sunkūs arba per lengvi pagal paskirtį. Pasirinkite tinkamą spalvą, atitinkančią jūsų įmonės prekės ženklą, arba rinkitės populiarius pasirinkimus, pvz., juodą, jei parduodate. Atminkite, kad stilius gali turėti didelės įtakos marškinių kainai. Nors verta siekti didelių nuolaidų, atminkite, kad didelės nuolaidos gali būti apribotos dėl ir taip mažos marškinėlių pelno maržos.