תוכניות טיפול זוגי ממוקדות רגש לנישואיך

תוכניות טיפול זוגי ממוקדות רגש לנישואיך

May 22, 2023 0 By admin

 

להיות נשוי ובזוגיות בריאה זו הרבה עבודה קשה. זה דורש עבודה משני הצדדים המעורבים במערכת היחסים. כאשר מערכת היחסים שלך פוגעת בסלעים גדולים אתה יכול לפנות לייעוץ או טיפול. לפעמים טיפול זוגי ממוקד רגשית יכול לעזור לכם למצוא בעיות שנמצאות עמוק יותר בתוך הרגשות שלכם. טיפול זוגי ממוקד רגשית הוא אחד מסוגי הטיפול הטובים ביותר שיש. רוב הטיפול רק ישחזר את מערכת היחסים למקום שבו היה קודם, אבל התיאוריה מאחורי תוכניות טיפול ממוקדות רגשית היא להפוך את הקשר לחזק עוד יותר.

אם אתם מחפשים תפיסה נוצרית יותר, או רוחנית יותר, בטיפול, מטפלת זוגית בהחלט כדאי לכם לנסות טיפול זוגי ממוקד רגשית. שירות זה מתרגל יישומים של הברית החדשה כיצד עלינו להתייחס ולפעול אחד כלפי השני. פעמים רבות אנו שוכחים מה התפקידים שלנו. בתנ”ך זה אומר לנו שהבעל צריך “לאהוב את אשתו כפי שמשיח אהב את הכנסייה”. זה אומר שהבעל אמור לאהוב את אשתו לא משנה מה היא עושה, לא משנה כמה נורא היא מתייחסת אליו, לא משנה מה! האישה אמורה להיכנע לבעלה. זה אומר שהאישה צריכה לציית לבעלה, הוא ראש הבית, כבד אותו. יותר מדי פעמים האישה מנסה להוביל את הבעל מה שבתורו שולח מסר לבעל שהיא לא מכבדת אותו. זה יגרום לבעל להפסיק להראות שהוא אוהב את אשתו. מעגל הקסמים נמשך ונמשך עד שאנו עושים צעד לעצור אותו.

פסיכותרפיה היא התרגול המשמש לביצוע טיפול זוגי ממוקד רגשית. זה יכול להיעשות על ידי שיחה, יצירות אמנות, דרמה, מוזיקה או מגע טיפולי. פסיכותרפיה משתמשת בגישות פילוסופיות רבות במהלך הטיפול. המונח פסיכותרפיה ניתן להחלפה עם הייעוץ. אנשים רבים מעדיפים לקרוא לזה ייעוץ. צפוי חיסיון הלקוח והמטופל מכיוון שהרבה דברים אישיים ישותפו שם. בעולם של היום, הפעלות יכולות להתרחש פנים אל פנים, בטלפון או אפילו דרך האינטרנט. אין הגבלה לזמן מתי אדם, או במקרה של אנשים טיפול זוגי, ירפא. זה זמן שונה עבור כל אדם. יש אנשים שמסיימים עם הטיפול תוך שבוע בעוד שאחרים לוקחים שנים.

כפי שהשם מעיד, טיפול זוגי ממוקד רגשית מיועד לגבר ואישה, לזוג. טיפול ממוקד רגשית יכול להיעשות גם לכל המשפחה. אם אתה מרגיש שמשפחתך מתפרקת, עליך לחפש טיפול שכל המשפחה תוכל להשתתף בו יחד. כאשר אתה מחפש מטפל שייעץ לך, וודא שאתה לא בוחר את המטפל הזול ביותר רק בגלל כסף. מצא מטפל שהיה בנעליך בעבר. סביר להניח שמישהו עם ניסיון יוכל לעזור לך מאשר מישהו שאין לו מושג איך אתה מרגיש. למד ממישהו שעבר את המאבקים. עשה מה שהם מלמדים אותך לעשות מניסיונם. לאחר מכן תקבלו את התוצאות שאתם מחפשים במשפחה ובמערכות יחסים אחרות. זכרו להתאים את סדרי העדיפויות שלכם ולעמוד בתפקידכם ובן הזוג שלכם יקבל את תפקידו בזמן.